Opaski świecące

Opaska świecąca LEDband

Opaski świecące LEDband

Opaska silikonowa z diodami LED świecącymi podczas ruchu. W opasce znajdują się 2 diody LED, które świecą, gdy potrząsasz opaską. Idealny produkt na wszelkie wieczorne imprezy plenerowe, koncerty, do biegania, jak i dla dzieci.

Wymiar: 185 x 20 mm

Termin realizacji: ok 4 tygodni

Sposób znakowania: nadruk

Opaski świecące LED

Dostępne kolory opasek:

Dostępne kolory LED

Plastikowa opaska z diodami LED

Plastikowa opaska z diodami LED świecąca po włączeniu. Posiada 3 różne tryby świecenia.

Opaski świecące LED

Wysokiej jakości opaski wykonane z włókna optycznego o bardzo jaskrawym światle LED są doskonałym gadżetem na wyjątkowe imprezy. Możliwość wyboru koloru światełka LED  wraz z wygrawerowaniem podświetlonym loga firmy sprawia, że opaska ta zawsze będzie przyciągać uwagę i w unikalny sposób promować Twoją markę. Opaska posiada również 3 tryby świecenia – ciągły, pulsujący szybki i wolny – kontrolowane przyciskiem.

Dostępne kolory LED

Bransoletki świecące

Bransoletki świecące

We wnętrzu bransoletki znajdują się roztwory chemiczne, które poprzez zgięcie wchodzą w reakcję i świecą do 4 godzin. Świecą w każdych warunkach atmosferycznych. Są odporne na wodę i mogą być używane nawet podczas imprez na basenie.

Bransoletki świecące

Wymiar: 20 cm x 5 mm

Pakowane po 100 szt.

Termin realizacji: ok. 4 dni

Dostępne kolory:

Mix kolorów: 100 szt.: żółty, zielony, czerwony, niebieski, pomarańczowy, różowy

Pałeczki świecące

Pałeczki świecące

We wnętrzu pałeczki znajdują się roztwory chemiczne, które poprzez zgięcie wchodzą w reakcję i świecą do 8 godzin. Świecą w każdych warunkach atmosferycznych. Są odporne na wodę i mogą być używane nawet podczas imprez na basenie.

image description

Wymiar: 15 cm x 17 mm

Pakowane po 50 szt.

Termin realizacji: ok. 4 dni

Dostępne kolory:

Opaski silikonowe świecące w ciemności

Opaski silikonowe świecące w ciemności działają w oparciu o efekt fosforyzacji. Są one produkowane na zamówienie od 300 sztuk. Opaska po naświetleniu światłem słonecznym lub sztucznym zaczyna świecić w ciemności. Jest to efekt, który w zależności od stopnia naświetlenia może utrzymywać się od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Oczywiście świecenie opaski jest powtarzalne po każdym kolejnym jej naświetleniu. W celu przedłużeniu efektu świecenia należy opaski przechowywać w ciemnym pomieszczeniu. Bazowy kolor opaski musi być jasny, pastelowy – co pozwala na najlepsze działanie opaski – opaska się lepiej naświetla i oddaje mocniejsze natężenie światła. Opaski można znakować poprzez tłocznie, czy drukowanie.

 

Wymiar: 12x202x2mm, 12x180x2mm, 12x160x2mm, 6x202x2mm,

Pakowane po 100 szt. w woreczku

Termin realizacji: ok. 3-4 tygodnie

Dostępne kolory: jasne, pastelowe kolory Pantone.